pn-pt 8:00 - 16:00
Zmień język

Bezpłatna wysyłka od 199 zł

wyszukiwarka zaawansowana
Jak stosować probiotyk Narine w proszku ? 1

Pytanie:
Jak stosować probiotyk Narine w proszku ?

Odpowiedź:
NARINE proszek Zsiadłe Mleko może być stosowany nie tylko jako zaczyn , może być stosowany jako probiotyk w postaci proszku (do płukania, do inhalacji, w przypadkach, gdy osoba nie może połykać kapsułek lub tabletek).
Proszek można dodawać do soków, wody, ciepłych zup itp. Zwłaszcza, gdy dzieci odmawiają picia kapsułek.
W szpitalach, szczególnie na oddziale intensywnej terapii, gdy otrzymuje się sondę żywieniową. Wymieszaj miksturę i daj sondę pacjentowi wraz z pokarmem.

Dawkowanie zgodne z instrukcją przy kapsułkach, saszetka zawiera tyle probiotyku co 10 kapsułek, czyli dla dorosłego na 1 dzień maksymalna dawka.czytaj więcej »
Rozmnażanie zakwaski 0

Pytanie:
Czy można zakwaskę Narine zsiadłe mleko rozmnażać ?

Odpowiedź:
Można to robić jednak po pierwszym namnożeniu wyjdzie nam inny produkt w smaku i konsystencji a po kolejnym będzie zupełnie inny smak i konsystencja, a w związku z tym również i właściwości. Można próbować jak się sami przekonacie zobaczycie różnicę. Żaden z producentów jogurtów nie namnaża ich, tylko za każdym razem daje nowe zakwaski. Powodzenia.

czytaj więcej »
Jaki jest koszt miesięcznej kuracji probiotykiem Narine? 0

Pytanie:
Jaki jest koszt miesięcznej kuracji probiotykiem Narine?

Odpowiedź:
Nie można określić kosztu, gdyż wszystko zależy od stanu organizmu, zapobiegawczo możemy przyjmować 1 kapsułkę/ tabletkę dziennie ( daje to nam 1 opakowanie około 40 zł/ miesiąc) , leczniczo w Rosji stosuje się kapsułki/ tabletki w dawce maksymalnej ( do 9 szt/ dzień- 250-300zł/miesiąc) plus lewatywa z małą ilością wody zrobiona z proszku ( Narine zsiadłe mleko- 1 saszetka/ dzień/ 10 zł/ dzień) plus do spożywania Narine zsiadłe mleko ( 2-3 szklanki/ dzień/ 5-10 zł/ dzień) , to jest kompleksowa kuracja i koszt każdy może policzyć w zależności od tego co potrzebuje zastosować u siebie wprowadzając stopniowo i obserwując zmiany i zadowolenie z poprawy w organizmie.

 

czytaj więcej »
Ginekologia - Dopochwowe stosowanie 0

Pytanie:
Czy probiotyk Narine można stosować dopochwowo i jak to robić, w przypadku nawracających stanów zapalnych ?

Odpowiedź:
W przypadku dysfunkcji dopochwowych: można kupić aplikatory dopochwowe i stosować kapsułki (przyjmować kapsułki do pochwy, dwie kapsułki dziennie- proszek rozmieszany z małą ilością płynu), lub możesz kupić proszek NARINE Zsiadłe Mleko, jedno opakowanie rozpuścić w wodzie 50-100 ml i nasączać tampony , zmieniać 2-3 razy dziennie.

 

czytaj więcej »
Wzdęcia, problemy jelitowe 0

Pytanie:
Co najlepiej stosować; tabletki czy kapsułki w przypadku częstych problemów z jelitami (wzdęcia,)

Odpowiedź:
By usunąć wzdęcia, lepiej zacząć od zastosowania kapsułek Narine (zgodnie z instrukcją), nie krócej niż dwa tygodnie, dawkowanie wg instrukcji- dorośli do 9 kapsułek /dzień.
Jeśli istnieje dynamika poprawy, ale uważasz ją za niewystarczającą, możesz kontynuować przez kolejne 2 tygodnie.
To jest pierwszy etap. Aby całkowicie pozbyć się tej dolegliwości, musimy wprowadzić NARIMAKS PLUS (również wg instrukcji-dorośli do 9 kapsułek /dzień, przez co najmniej dwa tygodnie). Zaleca się powtórzyć tę procedurę w ciągu roku 2 lub 3 razy koniecznie (są to warunki pracy, ekologia, warunki życia).

 

czytaj więcej »
Czym się różnią i jak dawkować? 5

Pytanie:
Czym różnią się od siebie Narine kapsułki, tabletki a Narimax Plus oraz Forte?

Odpowiedź:
Kapsułki służą do wsparcia funkcjonowania jelit, tabletki żołądka (są to produkty zawierające 1 probiotyk Narine w takiej samej dawce pomimo różnicy wagi - 150 i 500), Narimax Plus jest polecany do wprowadzenia w celu uzupełnienie suplementacji samym Narine, po kilku tygodniach stosowania Narine ( zawiera potrzebne szczepy probiotyczne, zalecany po suplementacji Narine czystym), Narimax Forte w przypadku widocznych nie strawionych części pożywienia w kale. Suplementacja dla dorosłych od 1 szt do 9 szt/ dzień na 20 minut przed posiłkiem. Dzieci przyjmują zgodnie z zaleceniami na ulotce będącej w opakowaniu oraz na stronie pod każdym produktem. Zapobiegawczo wprowadzamy po 1 szt/ dzień i jeśli brak oczekiwanych efektów zwiększamy dawkę. Jest też dostępny proszek Narine w saszetkach - jest to Narine Zsiadłe Mleko- proszek służy do przygotowywania zsiadłego mleka oraz przy wszelkiego rodzaju infekcjach górnych dróg oddechowych, zapaleniach sutka, niegojących się ranach ( mieszamy z wodą smarujemy, używamy tamponów itp) oraz do wykonywania lewatywy( mieszamy z małą ilością wody aby nie spowodować wypróżnienia) oraz irygacji pochwy https://www.narine.pl/pl/i/Poloznictwo-i-ginekologia/28. Więcej informacji jak stosować u dzieci i dorosłych na https://www.narine.pl/pl/i/Narine-dzieciom/29 .

czytaj więcej »
Choroba Leśniowskiego - Crohna 0

Pytanie:
Jaki probiotyk stosować w chorobie Leśniowskiego-Crohna ?

Odpowiedź:
Polecamy stosowanie Narimax Forte, jest to doskonały probiotyk dla podrażnionych jelit. Dawkowanie zgodnie z instrukcją, dorośli 2-3 kapsułki 3 razy dziennie na 20 minut przed jedzeniem.

 

 

czytaj więcej »
Autyzm 1

Pytanie: 
Cześć, chciałbym zamówić Narine dla mojego syna z autyzmem. Czy macie jakieś doświadczenie takiego zaburzenia?
Jaki probiotyk należy stosować u dziecka z autyzmem?

Odpowiedź:
Niestety nie mamy takiego doświadczenia.
Ale radzimy wprowadzić Zsiadłe Mleko Narine do diety dziecka. I zapobiegawczo dawkę Narimax Forte.
Poprawa przepuszczalności jelitowej człowieka poprawia odżywianie mózgu. Ponadto Narine uruchamia system autoregulacyjny w ciele. Być może niektóre efekty synergiczne. Proszę próbować. W każdym razie nie będzie gorzej.

 

czytaj więcej »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl