pn-pt 8:00 - 16:00
Zmień język

Bezpłatna wysyłka od 199 zł

wyszukiwarka zaawansowana
Czym się różnią i jak dawkować? 5

Pytanie:
Czym różnią się od siebie Narine kapsułki, tabletki a Narimax Plus oraz Forte?

Odpowiedź:
Kapsułki służą do wsparcia funkcjonowania jelit, tabletki żołądka (są to produkty zawierające 1 probiotyk Narine w takiej samej dawce pomimo różnicy wagi - 150 i 500), Narimax Plus jest polecany do wprowadzenia w celu uzupełnienie suplementacji samym Narine, po kilku tygodniach stosowania Narine ( zawiera potrzebne szczepy probiotyczne, zalecany po suplementacji Narine czystym), Narimax Forte w przypadku widocznych nie strawionych części pożywienia w kale. Suplementacja dla dorosłych od 1 szt do 9 szt/ dzień na 20 minut przed posiłkiem. Dzieci przyjmują zgodnie z zaleceniami na ulotce będącej w opakowaniu oraz na stronie pod każdym produktem. Zapobiegawczo wprowadzamy po 1 szt/ dzień i jeśli brak oczekiwanych efektów zwiększamy dawkę. Jest też dostępny proszek Narine w saszetkach - jest to Narine Zsiadłe Mleko- proszek służy do przygotowywania zsiadłego mleka oraz przy wszelkiego rodzaju infekcjach górnych dróg oddechowych, zapaleniach sutka, niegojących się ranach ( mieszamy z wodą smarujemy, używamy tamponów itp) oraz do wykonywania lewatywy( mieszamy z małą ilością wody aby nie spowodować wypróżnienia) oraz irygacji pochwy https://www.narine.pl/pl/i/Poloznictwo-i-ginekologia/28. Więcej informacji jak stosować u dzieci i dorosłych na https://www.narine.pl/pl/i/Narine-dzieciom/29 .

Komentarze do wpisu (5)

5 września 2018

Witam, trochę nie rozumiem stosowania Narine Zsiadłe Mleko. Jak dawkujemy/ile i kiedy ? - naczczo, przed/po jedzeniu - czy nie ma znaczenia ? Jeśli chodzi o stosowanie tego proszku przy wszelkiego rodzaju infekcjach to rozumiem że rozrabiamy sam proszek a nie "zsiadłe mleko" ? :) Przy lewatywach rozrabiamy jaką ilość proszku z wodą ? całość ? i później rozrabiamy to z 1L wody ? bo tyle się używa przy lewatywie ... czy wersję kapsułkową także można używać przy "infekcjach" rozrabiając z wodą ? pozdrawiam.

6 września 2018

Może to być proszek z kapsułki, jest lepszy do dawkowania,jeśli chodzi o lewatywę, 1 saszetka z małą ilością płynu tak aby swobodnie spłynął i nie wywołał wypróżnienia. Powodzenia

8 września 2018

Od lat choruję na astmę. Ma w miarę lekką postać ale przez zażywanie dużych ilości lekarstw między innymi sterydów zagrzybiłam organizm. Sądzę, że candida żyję sobie we mnie w najlepsze. Czy powinnam stosować inhalacje plus tabletki, czy tylko inhalacje z proszku w saszetkach ? Pozdrawiam :)

9 września 2018

Czy kapsulki i tabletki mozna stosowac jednoczesnie.

13 września 2018

Czy Narine może leczyć przy nadzerkach jelita ??? Czy jest mocniejsze w oddzialywaniu od zwykłego zsiadlego mleka ????

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl